BİZ KİMİZ?

Yaratıcı fikirlerin maketlerini üreten bir görselleştirme stüdyosuyuz. Yapımcılar, yönetmenler, görüntü yönetmenleri, 3D artistler, animatörler, storyboard sanatçıları, konsept sanatçıları ve sanat yönetmenlerinden oluşan tecrübeli bir ekibiz.

“Virtual production” platomuzla yaratıcı ekiplere her şeyin mümkün olduğu bir fikir geliştirme alanı sağlarken, reklam araştırmaları için ürettiğimiz maket filmlerle müşterilerimizin yapacakları reklam yatırımlarından en yüksek geri dönüşü almalarını sağlıyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

MAKET FİLM

Projelerinizi yüksek maliyetlerle hayata geçirmeden önce etkisini ölçebilmenizi sağlayan maket filmler üretiyoruz.

ÜRÜN GÖRSELLEŞTİRME

Ürünlerinizi gerçek üretime geçmeden önce foto-gerçekçi bir şekilde görselleştiriyoruz. Ürününüz bir konut projesi de olabilir bir gofret de…

DUBLAJ - MÜZİK

Ses stüdyolarımızda; uzman dublaj sanatçılarımızla maket filmlerinizin seslendirme, müzik süpervizörlerimizle ise müzik ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

PREVİZ

Ürettiğimiz previzlerle kompleks çekimlerin problemlerini önceden çözüp yapım esnasında oluşacak riskleri ortadan kaldırıyoruz.

KONSEPT TASARIMI

Projenin tarzını, dünyasını, rengini, ışığını sanal ortamda baştan sona tasarlayarak fikrinizi somut görsellere dönüştürüyoruz.

DİJİTAL İÇERİK MAKETİ

Animasyondan, sanal gerçekliğe, mobil oyunlardan, interaktif projelere kadar her türlü dijital projenin maketini üretebilecek tecrübe, ekip ve meraka sahibiz.